Câștigătorii pot ridica invitațiile de la sediul instituției culturale la care au fost repartizați în urma extragerii.
Nr. | Numele și Prenumele | Instituția culturală | Spectacole / Evenimente |
---|---|---|---|
1 | Balan Mihai Alexandru Vasile | DIRECȚIA GENERALĂ DE ARHITECTURĂ PEISAGISTICĂ ȘI MONUMENTE DE FOR PUBLIC A MUNICIPIULUI BUCUREȘTI |
|
2 | Carstei Carstei | ||
3 | Covei Ramona | ||
4 | Cruceru Ana Mihaela | ||
5 | FEIDI DENISA | ||
6 | FRUNTE-LATA DANIELA | ||
7 | Olaru Adrian | ||
8 | Sandu Andreea | ||
9 | Serban Daniel | ||
10 | Velicu Mariana | ||
11 | BANESCU PAULA | Opera Comică pentru Copii |
|
12 | Bodeanu Ecaterina Daniela | ||
13 | Botoroagă Marian | ||
14 | BOZEANU MARIAN | ||
15 | CARPUSOR GEORGETA | ||
16 | Catrina Elena | ||
17 | Cîrneanu Vlad-Dimitrie | ||
18 | COJAN Georgiana Bianca | ||
19 | Cretu Bogdan Alexandru | ||
20 | Cristea Andreea-Daniela | ||
21 | Dinu Nicoleta | ||
22 | Dumitrascu Raluca | ||
23 | dumitru niculae emil | ||
24 | Florea Bianca | ||
25 | GEORGESCU IOANA | ||
26 | GHERGHEL STEFAN | ||
27 | grad stefania | ||
28 | Ion Adrian | ||
29 | Ionita Monica | ||
30 | Iorga Florina Andreea | ||
31 | Iosif Maria | ||
32 | Matei Ana Valentina | ||
33 | Minciună Maria | ||
34 | Minciună Tudor | ||
35 | Miu Bogdan-Andrei | ||
36 | Moraru Ruxandra-Oana | ||
37 | Nan Ana Maria | ||
38 | Nicolae Ana Emilia | ||
39 | Nicolae Elena | ||
40 | Nitu Ligia Elena | ||
41 | Panait Vera Alexandra | ||
42 | TACHE MIRELA | ||
43 | Toma Mariana | ||
44 | Voicu Cătălin Tudor | ||
45 | Cordoneanu Elena | Teatrul de Animaţie Ţăndărică |
|
46 | Dan Violeta | ||
47 | Dobre Maria | ||
48 | Enciu Marius Cristinel | ||
49 | Gatej Alexandru-Razvan | ||
50 | grad sabina maria | ||
51 | IONITA CRISTINA | ||
52 | Lazar Sabina | ||
53 | Pînzariu Elena Mădălina | ||
54 | Babaneata Andreea | Teatrul Dramaturgilor Români |
|
55 | botez daniela | ||
56 | Cercel Ana-Maria | ||
57 | Cercel Andra-Gabriela | ||
58 | CONSTANTINESCU ELENA-FLORENTINA | ||
59 | Covei Daria | ||
60 | Covei Dragos-Patru | ||
61 | Cune Ana Maria | ||
62 | DINU GLORIA-MIHAELA | ||
63 | Dobre Cristina | ||
64 | Dutu Corina | ||
65 | Floarea Florentina | ||
66 | Georgescu Ileana | ||
67 | GEORGESCU PAUL | ||
68 | Ionescu Cristina | ||
69 | Lungu Liviu | ||
70 | Manea Diana | ||
71 | Militaru Ionelia | ||
72 | MOVILEANU OANA CRISTINA | ||
73 | Neagu Catalin Ionut | ||
74 | NEGRU DANIELA ELENA | ||
75 | Nicolae Dragos-Marian | ||
76 | Pavel Nicoleta | ||
77 | Păcălici Monica | ||
78 | Popa Valentin | ||
79 | Popescu Ioana | ||
80 | Scipanov Gabriel | ||
81 | Sima Alexandra | ||
82 | STOICA CRISTINA-MARIANA | ||
83 | ZAMFIR CATALIN | ||
84 | andreea chitrosan stefania andreea | Teatrul Municipal L.S. Bulandra |
|
85 | Botoroagă Valentina | ||
86 | Cosinschi Rada-Mihaela | ||
87 | Dinu Cristian | ||
88 | Grigorescu Irina Mihaela | ||
89 | ILIE ELENA-LOREDANA | ||
90 | Milea Angelica Daniela | ||
91 | PARVU ALINA | ||
92 | Soare Ecaterina | ||
93 | Ursu Roland Gabriel | ||
94 | Balan Daniela Florentina | Teatrul Tineretului Metropolis |
|
95 | Chircea Monica | ||
96 | dascalu andrei ionut | ||
97 | Enciu Mariana Ilona | ||
98 | Petrisor Alexandru-Ionut |